Стали відомі всі учасники другого раунду кваліфікації Ліги чемпіонів
Опубликованно 06.08.2018 02:40
Фото: Daily Post Nigeria
Визначилися всі пари другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.
Перші матчі відбудуться 24-25 липня, а матчі – відповіді- 31 липня і 1 серпня.
Відзначимо, що «Динамо» почне виступи в єврокубку з третього кваліфікаційного раунду.
Перший відбірковий раунд
Шлях чемпіонів:
Перші матчі:
«Дріта» (Косово) – «Мальме» (Норвегія) 0:3
«Торпедо Кутаїсі (Грузія) – «Шериф» (Молдова) 2:1
«Флора» (Естонія) – «Хапоель Беер-Шева» (Ізраїль) 1:4
«Алашкерт» (Вірменія) – «Селтік» (Шотландія) 0:3
«Дюделанж» (Люксембург) – «Відеотон» (Угорщина) 1:1
«Викингур» (Фарерські острови) – ХІК (Фінляндія) 1:2
«Шкендія 79» (Македонія) – «Нью-Сейнтс» (Уельс) 5:0
«Корк Сіті» (Ірландія) – «Легія» (Польща) 0:1
«Спартак Трнава» (Словаччина) – «Зріньскі Мостар» (Боснія і Герцеговина) 1:0
«Спартакс» (Латвія) – «Црвена Звезда» (Сербія) 0:0
«Кукеси» (Албанія) – «Валлетта» (Мальта) 0:0
«Лудогорец» (Болгарія) – «Крусейдерс» (Північна Ірландія) 7:0
«Олімпія Любляна» (Словенія) – «Карабах» (Азербайджан) 0:1
«Астана» (Казахстан) – «Сутьєска» (Чорногорія) 1:0
«Судува» (Литва) – АПОЕЛ (Кіпр) 3:1
«Валюр» (Ісландія) – «Русенборг» (Норвегія) 1:0
Матчі
«Валлетта» (Мальта) – «Кукеси» (Албанія) 1:1
ХІК (Фінляндія) – «Викингур» (Фарерські острови) 3:1
АПОЕЛ (Кіпр) – «Судува» (Литва) 1:0
«Хапоель Беер-Шева» (Ізраїль) – «Флора» (Естонія) - 3:1
«Мальме» (Швеція) – «Дріта» (Косово) 2:0
«Нью-Сейнтс» (Уельс) – «Шкендія 79» (Македонія) 4:0
«Відеотон» (Угорщина) – «Дюделанж» (Люксембург) - 2:1
«Црвена Зірка» (Сербія) – «Спартакс» (Латвія) 2:0
«Крусейдерс» (Північна Ірландія) – «Лудогорец» (Болгарія) 0:2
«Легія» (Польща) – «Корк Сіті» (Ірландія) 3:0
«Карабах» (Азербайджан) – «Олімпія Любляна» (Словенія) 0:0
«Шериф» (Молдова) – «Торпедо Кутаїсі (Грузія) 3:0
«Зріньскі Мостар» (Боснія і Герцеговина) – «Спартак Трнава» (Словаччина) 1:1
«Русенборг» (Норвегія) – «Валюр» (Ісландія) 3:1
«Сутьєска» (Чорногорія) – «Астана» (Казахстан) 0:2
«Селтік» (Шотландія) – «Алашкерт» (Вірменія) 3:0
Пари другого кваліфікаційного раунду
Шлях чемпіонів:
«Астана» (Казахстан) – «Мітьюлланд» (Данія) «Лудогорец» (Болгарія) – «Відеотон» (Угорщина)
«Кукеси» (Албанія) – «Карабах» (Азербайджан)
«Клуж» (Румунія) – «Мальме» (Швецияя)
«Динамо Загреб» (Хорватія) – «Хапоель Беер-Шева» (Ізраїль)
«Црвена Зірка» (Сербія) – «Судува» (Литва)
БАТЕ (Білорусь) – ХІК (Фінляндія)
«Шкендія» (Македонія) – Шериф (Молдова)
«Легія» (Польща) – «Спартак Трнава» (Словаччина)
«Селтік» (Шотландія) – Русенборг (Норвегія)
Шлях представників ліг:
ПАОК (Греція) – «Базель» (Швейцарія)
«Аякс» (Голландія) – «Штурм» (Австрія)
Читайте також:
Категория: Футбол