Варламов: «Вовки», «Леви» та представники ініціативної групи «Сокола» попросили продовжити термін заявочної кампанії»


Опубликованно 08.08.2018 02:30

Варламов: «Вовки», «Леви» та представники ініціативної групи «Сокола» попросили продовжити термін заявочної кампанії»

Сергій Варламов/Фото: УХЛ

Виконавчий директор УХЛ Сергій Варламоврозповів про причини продовження термінів подачі заявок на участь у чемпіонаті 2018/2019, а також проанонсував можливі дати публікації календаря нового сезону:

« На сьогоднішній день у нас є п'ять клубів, які готові прийняти участь в сезоні 2018/19: це призери минулого чемпіонату «Білий Барс», МХК «Динамо», «Донбас» та «Кременчук», а також херсонський «Дніпро». Всі вони вже активно займаються комплектуванням складів, і скоро ми побачимо нові прізвища у заявках команд. Це буде наша перспективна українська молодь, так і ті, хто повернувся з клубів Європи і США. Зрозуміло, не обійдеться і без легіонерів.

Серед клубів я хотів би окремо відзначити «Дніпро» – вони стали єдиним комунальним клубом серед команд УХЛ, і працюють над залученням сторонніх спонсорів. Така модель, якщо її підтримають керівники інших обласних рад, може стати хорошим поштовхом для розвитку хокею в Україні.

Також нещодавно до нас звернулися керівники «Вовків» і «Галицьких Левів», які брали участь у минулому сезоні. Вони, а також представники ініціативної групи київського «Сокола», попросили Лігу продовжити термін заявочної кампанії до 30 червня. Ці команди на сьогоднішній день знаходяться в процесі вирішення своїх фінансових та інфраструктурних питань, ми не могли не піти їм на поступки. Сподіваємося, зрозуміло, на позитивне вирішення всіх проблем.

Ми готові починати чемпіонат тим кількістю команд, які будуть готові до 30 червня, навіть якщо їх залишиться 5. В цьому сезоні ми плануємо представити календар матчів вже в середині липня, щоб клуби могли заздалегідь зайнятися питаннями логістики та заощадити кошти за рахунок попередніх бронювань».

Читайте також:Категория: Хоккей