Постол: «Після бою Тейлор вибачився за оцінки суддів»


Опубликованно 10.08.2018 00:20

Постол: «Після бою Тейлор вибачився за оцінки суддів»

Тейлор і Постол / twitter.com/ringmagazine

Колишній чемпіон світу Віктор Постол(29-2, 12 КО) заявив, що залишився задоволений своїм боєм проти Джоша Тейлора(13-0, 11 КО), а також пояснив, як упав у нокдаун. Слова боксера призводить Luckypunchnet:

«Боєм я задоволений, задоволений, що відбоксував 12 раундів з таким незручним, брудним суперником. Він дуже часто бив по потилиці і суддя на це не звертав уваги. Суддя ще й казав, що я тримаю. Але рефері попередження не давав, так що він більш-менш нормально повів себе.

В шостому-сьомому раунді я відчував, як він дихає, думав, що накачу і буду виглядати ще краще. Але після сьомого раунду він вибухнув, як попер вперед, і я не міг стримати його просто.

Нокдаун? Я точно пам'ятаю, що зіткнувся головою і поки відходив, то типу зірочки були в голові. Поки відходив, то не був зібраний і пропустив удар в щелепу, а саме в скроню. Легкий нокдаун, але після нього трошки картинка змінилася.

Після нокдауну я зрозумів, що якщо два останніх раунду не заберу, то судді віддадуть йому перемогу. Зазвичай я накатываю в останніх раундах, а це втомився, трошки ватним був.

Взагалі Тейлор нормальний хлопець. Ми привіталися, поспілкувалися трошки. Оцінки? Зрозуміло, він місцевий, вони проводять шоу і вважають все в його бік. Ми вранці з Тейлором зустрілися, і він вибачився за суддів, сказав, що хороший бій був, що я дав йому багато досвіду».

Відзначимо, що після перемоги над Постолом Тейлор став учасником нового сезону World Boxing Super Series.

Нагадаємо, українець хоче провести ще один бій до кінця року.

Читайте також:Категория: Бокс и ММА