Климас: «Ми ведемо переговори про поєдинок Ломаченко – Бельтрані»


Опубликованно 10.08.2018 08:05

Климас: «Ми ведемо переговори про поєдинок Ломаченко – Бельтрані»

Климас – про наступному поєдинку Ломаченко / vringe.com

Менеджер чемпіона світу в легкій вазі за версією WBA Василя Ломаченка(11-1, 9 КО) Егіс Климассподівається, що їм вдасться домовитися про поєдинок українця проти володаря поясу WBO Рея Бельтрана. Слова Климаса призводить Boxingtalk:

Це був дуже хороший бій. Ми знали, що цей поєдинок буде непростим, але я не очікував побачити Ломаченко в нокдауні від правого прямого Лінареса. Але українець зробив роботу промоутера простіше, тому що більше людей захочуть зустрітися з ним після того, як він опинився на канвасі.

Так, ми ведемо переговори про це, але ще нічого остаточно не відомо.

Насправді, це не має значення, тому що Бельтрані має хорошу фанбазу і тому що він чемпіон. Це все, що має значення зараз. Він пройшов складний шлях до чемпіонства і, незважаючи на те, що завоював його в легкій вазі, він великий хлопець. Він б'ється в легкій вазі або у ваговій категорії вище з 2007 року, тоді як для Ломаченко цей поєдинок буде другим у цьому дивізіоні.

Ломаченко хоче об'єднати пояси і, я думаю, збирається залишитися в легкій вазі надовго. Не мені вирішувати хороший або поганий чемпіон Бельтрані. Чемпіон – це чемпіон, а титул – це титул. Це саме те, з чим нам треба працювати. Думаю, це буде ідеально, якщо Гарсія зустрінеться з Истером, а Ломаченко – з Бельтраном. Після цього переможці повинні зустрітися один з одним і визначити абсолютного чемпіона.

Зазначимо, що катмен Ломаченко Расс Абнерзаявив, що українець не зможе провести і 25 поєдинків у професійній кар'єрі, оскільки поб'є всіх суперників ще до цього.

Нагадаємо, Гарі Рассел хоче реваншу проти Ломаченко.

Читайте також:Категория: Бокс и ММА