«Шахтар» у важкому поєдинку переграв «Маріуполь» і збільшив відрив від «Динамо»

Опубликованно 13.08.2018 08:00

«Шахтар» у матчі 29-го туру української Прем'єр-ліги на виїзді обіграв «Маріуполь».

Перший тайм пройшов з істотним територіальним перевагу «гірників», з якого, втім, якихось дивідендів підопічні Паулу Фонсекивитягти не змогли. Відчувалася нестача Марлоса, так і азовці дуже щільно грали у захисті, не даючи гравцям атаки «Шахтаря» розбігтися. Тому 0:0 за підсумками першого тайму — це абсолютно закономірний результат.

У другій половині картинка на полі не змінилася: «Шахтар» продовжував нагнітати обстановку біля воріт Євгена Гальчука, при цьому по-справжньому гострих моментів «гірники» знову не створювали. Так тривало аж до 65 хвилини, коли Кайодеотримав чудовий пас від Ісмаїліі, ударом в дальній кут розмочив рахунок у зустрічі. Після цього «Шахтар» заспокоївся і спокійно довів матч до перемоги. Правда, догравали поєдинок «гірники» в меншості, так як в самій кінцівці серйозну травму отримав Олександр Зубков.

Таким чином, у турнірній таблиці чемпіонату України «Шахтар» продовжує лідирувати, відірвавшись від «Динамо» на шість очок, однак кияни свій матч проведуть завтра, 28 квітня.