Збірна України намагалася вчинити подвиг, але поступилася хорватам після провалу у третій чверті

Опубликованно 14.08.2018 02:20

Збірна України поступилася Хорватії / fiba.basketball

Молодіжна збірна України не зуміла здійснити подвиг у матчі другого туру групового етапу чемпіонату Європи U-20 проти Хорватії.

Хорвати здорово почали зустріч, але команда Вадима Пудзиреявчасно прийшла в себе і не відпустила суперника. Після програної першої чверті українці зуміли вийти вперед по ходу другої, але все ж пішли на велику перерву з відривом у три очки.

При рівній грі здавалося, що українці зможуть нав'язати хорватам боротьбу і зачепитися за перемогу, але у третій 10-хвилинці хорвати закинули 7 триочкових, змастивши тільки чотири. Як результат – 30:14 у чверті і перевагу в 19 очок в поєдинку.

Втім, команда Вадима Пудзиреяне опустила руки і спробувала зробити подвиг. За 4:35 хв триочковий від Вадима Козакаскоротив відставання від хорватів до десяти очок, але на більше українців не вистачило.

В результаті, збірна України поступилася з рахунком 78:93 після сенсаційної перемоги над Іспанією.

Група В, другий тур

Хорватія – Україна 93:78 (20:15, 24:26, 30:14, 19:23)

Хорватія:Накич (18 + 7 підбирань + 4 передачі), Перкович (18), Любічіч (11), Уларевич (13 + 10 передач + 5 втрат), Барняк (7), Чолак (3), Калажич (7), Прольоту (3 + 5 підбирань), Шарич (6), Джордано (3), Дрежняк, Вргоч (2).

Україна:Горобченко (3 + 4 підбирання + 10 передач), Тыртышник (23 + 5 втрат), Ягодин (0 + 3 підбирання + 4 втрати), П. Бондаренко (0 + 4 підбирання), Войналович (10) — старт; Грицак (6), Козак (11), Бондарчук (5), Боднар, Дубоненко (14), Німцеві (6).

Свій останній матч групового етапу команда Пудзирея проведе в понеділок, 20 липня проти Франції.