Кращі фігуристи країни поділилися секретами підготовки та планами на майбутнє


Опубликованно 14.08.2018 08:15

Кращі фігуристи країни поділилися секретами підготовки та планами на майбутнє

Фото / kharkivoda.gov.ua

14-15 серпня на київській льодовій арені «Шалетт» пройдуть контрольні прокати української збірної з фігурного катання, а напередодні змагань лідери української збірної, чемпіони Універсіади та призери юніорського чемпіонату світу в танцях на льоду Олександра Назароваі Максим Нікітінповним ходом готуються на ковзанці в Харкові.

Талановиті фігуристи не так давно розлучилися з тренером Ігорем Шпильбандом, проте сподіваються, що з новим наставником їх також чекають хороші перспективи на льоду:

«Ми з Ігорем в хороших відносинах, навіть після від'їзду зідзвонюємося — він дає поради. Довелося поїхати тільки через фінансового аспекту. Перебувати в США стало ще дорожче. Нам приїхав допомогти Фабьян Бурза, тренер, з яким ми працювали в США, щоб хоча б поставити програми. Фабьян тут всього два тижні, а ми вже зробили величезну роботу. Буквально за три дні довели до розуму програми, принаймні до тої міри, щоб ми могли робити всі елементи, нехай не з повноцінною хореографією».

Також, спортсмени вважають, що досить складно домагатися результатів без фінансової підтримки і хочуть по-максимуму випробувати себе у спорті:

«Звичайно, спонсори, фінансова підтримка – це те, в чому ми потребуємо в першу чергу. Наприклад, ЗФП в США – це в середньому $100 на годину. Також нам потрібна людина, яка займається хореографією – це ще плюс $100 за 45 хвилин. У спорті ми ще не досягли не всі сили випробували. Тому хочемо дійти до того моменту, коли відчуємо, що вже не можемо далі – тоді все, дорогу молодому поколінню. А ще хочеться самим».

Нагадаємо, дует Назарова - Нікітін з 19 по 21 жовтня виступить на турнірі в США. Читайте також:Категория: Зимние виды спорта