Французький наставник Назарової та Калініна розповів про роботу зі своїми підопічними


Опубликованно 14.08.2018 12:50

Французький наставник Назарової та Калініна розповів про роботу зі своїми підопічними

Фото / Сьогодні

Колишній чемпіон Європи та призер чемпіонату світу Фабіан Бурзатепер є тренером найталановитіших фігуристів України Олександри Назаровоїі Максима Нікітіна. Наставник охарактеризував своїх підопічних і дав оцінку тих якостей, над якими української парі потрібно ще працювати:

«Ми працювали разом в Детройті близько трьох років. Це дуже цікава пара, я люблю з ними працювати. Їх якість відповідає моєму баченню фігурного катання. Вони креативні і оригінальні. У них багато недоліків, але їм хочеться привнести різноманітність у спорт. Коли я звільнився в США, вони сказали, що переїжджають назад в Україну і потребують людину, яка б їх підготував до сезону. Я в той час був на відпочинку і відповів: "Чому б і ні". І ось я тут».

«Їм потрібно попрацювати над зв'язком і відчуттям руху. Вони потужні фігуристи, дуже сильні — можуть зробити підтримку будь-якої складності. Я тут, щоб навчити їх іншому підходу до фігурного катання, і, здається, вони починають це вбирати. Вони трударі, які вони слухають, виконують все в точності, як я скажу. Знаю, що це непросто, але вони віддані і хочуть успіху».

Француз після роботи з Ігорем Шпильбрандомв парі, вирішив працювати один і в майбутньому хоче відкрити свою школу в Україні:

«У Франції важко знайти каток на постійній основі. Більшість людей працюють на фрілансі, в спортивних таборах, метушаться по різних місцях. Якщо мені вдасться знайти лід — так, я створю школу. В даний момент я працюю з Сашею і Максимом. Не знаю, що станеться в наступні кілька місяців, але буду радий їм у своїй команді. Я також хочу знайти юних фігуристів, щоб допомогти їм розвиватися, щоб у Франції зросла конкуренція. У нас в Європі багата історія танців на льоду, але зараз вони більше йдуть в США і Канаду. І я хотів би повернути це в Європу».

Поділився зірковий тренер і своїм враженням від життя в Україні:

 «Тут дуже спекотно! Саша з Максимом водили мене по всіляких закладам, і я ще не все місто зміг подивитися. Мені подобається їжа. Ми їли пельмені, хачапурі, але це грузинське, шашлик, корнішони. Борщ? Я не великий фанат борщу. Але є один літній суп, який Максим хоче, щоб я спробував. Ще ми їли паштет моєї мами. Гостинна країна. Ще й тому, що хлопці стараються, щоб я відчував, що мені тут раді».

Нагадаємо, Назарова і Нікітін поділилися секретами підготовки та планами на майбутнє.

Читайте також:Категория: Зимние виды спорта