Семиразовий чемпіон світу отримав перелом хребта на Tour de France

Тоні Мартін / Cyclingnews.com

33-річний німецький велогонщик Тоні Мартін з Кatusha-Alpecin знявся з багатоденки Tour de France. Про це повідомляє прес-служба команди в Twitter.

Мартін отримав стресовий перелом хребта з-за стиснення хребців.

The Images of the crash of @tonymartin85 - filmed from inside the peloton. It doesn't look good. Take your time to recover, Tony !#TeamKatushaAlpecin #raceasafamily - compression fracture of the spine (first vertebra of the lumbar spine (L1)) pic.twitter.com/HQETquxTQx— Team KATUSHA ALPECIN (@katushacycling) 14 липня 2018 р.

Мартін є семиразовим чемпіоном світу. Він чотири рази перемагав в гонках з роздільним стартом і три рази вигравав у командних заїздах. На Олімпійських іграх в Лондоні в 2012 році німець здобув срібну медаль у гонці з роздільним стартом. Протягом кар'єри в різні роки Мартін виграв п'ять етапів Tour de France.

Нагадаємо, що восьмий етап «Великої петлі» залишився за представником LottoNJ-Jimbo Діланом Груневегеном.