«Донбас» через 12 років знову завоював медалі Суперліги

Опубликованно 24.08.2018 04:35

Гандболісти «Донбасу» виборов бронзу чемпіонату України

Гандбольний клуб «Донбас», який зараз базується в Маріуполі, а раніше представляв Донецьк і носив назву «Шахтар» вперше за 12 років завоював медалі української Суперліги.

Команда Івана Фучеджі була третьою після регулярного чемпіонату, а потім підтвердила свій статус, вигравши обидва матчі серії за бронзові медалі проти запорізького ЗНТУ-ЗАС 35:27 і 36:28. Нагадаємо, раніше завоював золото чемпіонату «Мотор», срібло в ЗТР. 23-34 травня відбудеться Фінал чотирьох Кубка України.

Суперліга. Серія за третє місце«Донбас» (Донецька область) – ЗНТУ-ЗАС (Запоріжжя) 36:28 (20:15). В серії - 2:0 «Донбас»: Веремчук 1, Слесь, Могилка, Кільової 3, Резнік 1, Рогозін, Ільченко 7, Яроцький 1, Іванов 5, Семенченко 3, Псел, Гончаров Роман 4, Маляревич 5, Шарко 2, Петриченко 1, Беспалов 3. ЗНТУ-ЗАС: Бородай, Білий, Лыхина 2, Рубан 1, Касай 7, Скиба 4, Нагаві, Паровінчак 2, Черкащенко, Турченко 1, Кравченко 5, Петращак, Кобзий 2, Горига 4, Бєлов, Лісобей.

Чемпіонат України з гандболу. СуперлігаПідсумкова таблиця1. «Мотор» (Запоріжжя) 2. ЗТР (Запоріжжя) 3. «Донбас» (Донецька область) 4. ЗНТУ-ЗАС (Запоріжжя) 5. «ЗТР-Буревісник» (Запоріжжя) 6. «Портовик» (Южне) 7. ЦСКА (Київ) 8. КДЮСШ-ЛДУФК (Львів) 9. «Енергетик-НАЕК» (Нетішин)