Перша поразка «Ювяскюля» і несподіваний успіх «Ольборга»

Опубликованно 08.09.2018 04:22

Пльзень обіграв Ювяскюля/Фото: офіційний сайт Ліги чемпіонів

У суботу в трьох групах хокейної Ліги чемпіонів зіграли матчі 2-го туру.

У групі А свою другу перемогу вигриз«Цюріх», дожавший у серії булітів «Фрелунду». А ось«Ольборг» вперше виграв у головному європейському турнірі, здолавши в овертаймі«Відень», примітно, що в першому періоді (при 1:0 на користь господарів) судді зупинили гру з-за туману на віденській арені, але через якийсь час матч відновився.

У групі G «Берном» несподівано довелося попотіти в матчі з«Кардиффом». Перемогу швейцарці здобули лише в овертаймі. «Векше» реабілітувався за поразку в першому турі групового турніру, перемігши«Ред Булл Зальцбург».

Чинний переможець Ліги чемпіонів«Ювяскюля» програв«Пльзеню» у другому турі групи Н. Перші очки набрала«Банська Бистриця» завдяки перемозі над «Лугано».

Ліга чемпіонів. Груповий турнір. 2-й тур:

«Цюріх» (Швейцарія) – «Фрелунда» (Швеція) 3:2 Б. (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0)

«Відень» (Австрія) –«Ольборг» (Данія) 2:3 ВІД (1:0, 1:2, 0:0, 0:1)

«Кардіфф» (Великобританія) – «Берн» (Швейцарія)2:3 ВІД (0:0, 2:2, 0:0, 0:0, 0:1)

«Векше» (Швеція) – «Ред Булл Зальцбург» (Австрія) 5:2 (2:0, 1:1, 2:1)

«Пльзень» (Чехія) –«Ювяскюля» (Фінляндія) 4:2 (2:1, 2:1, 0:0)

«Банська Бистриця» (Словаччина)– «Лугано» (Швейцарія) 5:2 (1:0, 3:2, 1:0)

2-й тур групового турніру Ліги чемпіонів завершиться в неділю 2-го вересня.