Дерев'янченко: «Готуючись до поєдинку з Джейкобсом, згадуємо українську школу боксу»


Опубликованно 12.09.2018 00:27

Дерев'янченко: «Готуючись до поєдинку з Джейкобсом, згадуємо українську школу боксу»

Сергій Дерев'янченко / RingSide24

Український середньоваговик Сергій Дерев'янченко(12-0, 10 КО) в черговий раз висловився з приводу свого майбутнього поєдинку проти Даніеля Джейкобса(34-2, 29 КО):

«У мене ще й менеджер один з Даніелем Джейкобсом. Вони працювали над тим, щоб ми не боксували між собою, а билися з якимись іншими бійцями. Ну, це бокс, так вийшло. Я сто відсотків повинен був битися за титул чемпіона світу і суперником повинен був бути той боєць, хто нижче в рейтингу. Спочатку це був Чарло, але його прибрали з рейтингу і вийшло, що наступним був саме Джейкобс.

Я думаю, ми з Даніелем в одній ситуації. Я його добре знаю, він мене також. Для мене це непогано, адже пам'ятаю ще по збірній, коли я тренувався разом з хлопцями, проводив спаринги і потім виходив на ринг проти них, мені це допомагало. Джейкобс добре рухається, завжди рухливий, постійно прибирає голову, володіє хорошим таймінгом, джебом і швидкий. Коли ми спарингували, я не відчував габаритів Даніеля. Для мене не є проблемою, коли опонент вище мене. Я завжди так боксував з-за свого маленького росту і всі мої суперники, в основному, були вищі за мене. Завжди хочеться, звичайно, швидше закінчити поєдинок, щоб уникнути травм, розсічень. Але я налаштовую себе на те, що це буде не легкий поєдинок і кожен раз готуюся на всю дистанцію, а там буде видно.

Я припускав, що Андре Розьє залишиться з Джейкобсом, адже вони дуже давно працюють один з одним. Це було б не гарно по відношенню до Даніелю, якби Андре залишився працювати зі мною. Я розумів це і жодних претензій чи образ не маю.

У підготовці змінилося досить багато. Зараз якраз працюємо над цим. Навіть більше не змінилося, а ми намагаємося згадувати старе, українську школу боксу, більш любительську. Коли я тільки приїхав, їм було не особливо зручно боксувати з моєю школою, скажімо так. Зараз ми з моїм тренером все згадуємо».

Дерев'янченко і Джейкобс зустрінуться 27 жовтня в Нью-Йорку. На кону бою буде стояти титул IBF. Раніше боксери тренувалися в одному залі, а тому добре знають сильні і слабкі сторони один одного.

Напередодні Джейкобс заявив, що у нього була пропозиція провести бій проти Сауля Альвареса(49-1-2, 34 КО).Читайте також:Категория: Бокс и ММА