«Берн» першим вийшов у плей-офф, а «Тихи» Міхнова втратив на це шанси

Опубликованно 12.09.2018 07:53

Берн вийшов у плей-офф/Фото: офіційний сайт Ліги чемпіонів

У суботу в хокейній Лізі чемпіонів зіграли перші матчі 4-го туру групового етапу.

У групі З остаточно втратив всі шанси поборотися за плей-офф польський «Тихи» нашого Андрія Міхнова, який зазнав четвертої поразки в чотирьох іграх.

У групі G швейцарський «Берн» першим з усіх команд-учасниць турніру гарантував собі місце в плей-офф. Зробити це команді зі столиці Швейцарії вдалося завдяки своїй перемозі та поразці шведського «Векше». Шведи, поступаючись 2:3 в гостях у «Ред Булл Зальцбург», зрівняли рахунок на останній хвилині третього періоду, але примудрилися встигнути пропустити ще в основний час зустрічі!

Гучна сенсація сталася у групі А, де шведська«Фрелунда» вдома поступилася австрійської «Відні».

У групі Dпершу в своїй історії виїзну перемогу здобув білоруський«Нєман».

Ліга чемпіонів. Груповий етап. 4-й тур:

«Фрелунда» (Швеція) –«Відень» (Австрія) 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)

«Ольборг» (Данія) –«Цюріх» (Швейцарія) 1:2 (1:0, 0:2, 0:0)

ТПС (Фінляндія) –«Мальме» (Швеція) 1:2 (1:1, 0:0, 0:1)

«Шеллефтео» (Швеція)– «Больцано» (Італія) 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

ХИФК (Фінляндія)– «Тихи» (Польща) 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)

«Цуг» (Швейцарія) – «Німан» (Білорусь)2:3 ВІД (1:0, 0:1, 1:1, 0:1)

«Берн» (Швейцарія)– «Кардіфф» (Велика Британія) 3:2 (0:1, 1:1, 2:0)

«Ред Булл Зальцбург» (Австрія)– «Векше» (Швеція) 4:3 (1:1: 2:1, 1:1)

Інші матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів будуть зіграні в неділю 9-го вересня.

Дивіться на телеканалі XSPORT пряму трансляцію матчу групи Н «Лугано» - «Пльзень».