Рябчук: «У цьому сезоні склад «Хіміка» сильно омолодився»


Опубликованно 13.09.2018 00:52

Рябчук: «У цьому сезоні склад «Хіміка» сильно омолодився»

Олександр Рябчук (праворуч) / ФБУ

Капітан і захисник «Хіміка» Олександр Рябчук заявив, що зараз у южненців наймолодший склад за всю історію клубу. Слова баскетболіста наводить прес-служба команди:

«Тренувальний процес у нас проходить дуже добре, притираємося один до одного на цьому етапі. У нас є кілька хлопців, які прийшли в Суперлігу з другої команди, вони дуже стараються, добре проявляють себе на тренуваннях. Дуже чекаємо майбутніх турнірів, які будуть найближчим часом, дуже хочеться випробувати свої сили на майданчику. Подивимося, що у нас вже добре, над чим потрібно попрацювати, і в товариських іграх будемо шукати найбільш вдалі комбінації для нашого складу.

Я, як і всі наші хлопці, з нетерпінням чекаю початку сезону. Всі команди посилюються, майже у кожної вже є легіонери, так що думаю, нам варто чекати більш сильної конкуренції між суперниками. Я думаю, що на сьогоднішній день найсильніший склад зібрали «Черкаські Мавпи» – у них хороші, досвідчені гравці, які можуть відразу показати результат. Якщо порівнювати з «Хіміком», то у нас дуже омолодився складу, – за весь час, що я граю в клубі, у нас наймолодша команда. Зараз найбільш досвідчені гравці в «Хіміку» – це я і Віталій Мальчевський. Це відповідально, і ми будемо намагатися, щоб вчити молодих хлопців, передавати свій досвід, щоб всі наші гравці прогресували. Упевнений, ми знайдемо, що протиставити більш досвідченим суперникам. Буде цікаво!»

Нагадаємо, що «Хімік» розпочав підготовку до нового сезону 2 серпня.

Відзначимо, що в літнє міжсезоння южненський клуб зумів підписати американського форварда, а також отримав американського захисника.

Читайте також:Категория: Баскетбол