Пак'яо подає в суд на Top Rank Боба Арума


Опубликованно 13.09.2018 01:08

Пак'яо подає в суд на Top Rank Боба Арума

Менні Пакьяо і Боб Арум / Getty Images

Колишній чемпіон світу у восьми вагових категоріях Менні Пакьяо(60-7-2, 39 КО) має намір подати в суд на свою бывшею промотерскую компанію Top Rank, головною якої є Боб Арум.

В Instagramфіліппінець написав, що не отримав грошей від продажу прав на трансляцію в США свого крайнього поєдинку проти Лукаса Маттиссе(39-5, 36 КО):

«Мої вітання і удачі Top Rank Promotions у вашому 7-річну угоду з телеканалом ESPN. Я знаю, обидві сторони були дуже зайняті, завершуючи угоду. Однак, я не отримав платежу від прав показу в США мого поєдинку 15 липня проти Лукаса Матіссе, який транслювався на ESPN+. Отже, я ініціюю судове провадження проти Top Rank і інших учасників, грунтуючись на неплатежі та спробу обмежити мої майбутні права. Спасибі».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Congratulations and good luck to @TRboxing and @ESPN on your 7-year partnership agreement. I know both of you have been very busy finalizing the deal. However, I have not received the US rights payment for my July 15 fight against Lucas Matthysse that was broadcast on ESPN plus. Therefore, I am initiating legal proceedings against Top Rank and all other parties based on the non-payment and attempt to restrict my future rights. Thank you.

Публікація від Manny Pacquiao (@mannypacquiao) 10 Вер 2018 в 5:57 PDT

Нагадаємо, що бій Пакьяо — Маттиссе відбувся 15-го липня і завершився перемогою філіппінця в сьомому раунді. Наступний поєдинок Менні хоче провести в США, однак з-за проблем з податковою йому навряд чи вдасться це зробити.Читайте також:Категория: Бокс и ММА