Кравцов: «Потрібно дати бій Іспанії, у збірної зібралися всі, хто раніше не міг приїхати»


Опубликованно 14.09.2018 00:48

Кравцов: «Потрібно дати бій Іспанії, у збірної зібралися всі, хто раніше не міг приїхати»

В'ячеслав Кравцов / FIBA

Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов, який відвідав київський забіг INTERSPORT RUN UA в прямому ефірі розповів про підготовку команди до найближчих матчів відбору на чемпіонат світу-2019.

«У збірній ми зібралися нещодавно. Стандартна схема підготовки до ігор. Спочатку відпустили в клуби гравців, щоб вони провели предсезонку. Вони отримали масу інформації, масу нових бачень в кожній команді. Зараз вони знову повернулися в команду, де потрібно знову все по новій вивчити в короткі терміни. Хоча часу достатньо, щоб підготуватися добре на гру.

Нинішній формат мені більш зручний, так як з'являється вільний час влітку, яке ти можеш приділити увагу своїм проблемам, здоров'ю і т. д.

Зараз у збірній зібралися ті хлопці, які не могли приїхати з якихось своїх причин. На цей раз зібралися всі хлопці, які виступають за кордоном, тому, відступати нікуди, треба давати бій. Суперник не простий, в Європі Іспанія вважається фаворитом, тому має бути цікаво».

Гра Україна – Іспанія відбудеться 14 вересня. Онлайн-трансляція поєдинку Україна - Іспанія буде доступна на телеканалі сайті і XSPORT. Початок – о 19:00.Читайте також:Категория: Баскетбол