Лебедєв готувався до наступного бою з тренером Пак'яо


Опубликованно 14.09.2018 01:07

Лебедєв готувався до наступного бою з тренером Пак'яо

Денис Лебедєв / Peoples.ru

Чемпіон світу за версією WBA «у відпустці» Денис Лебедєв(30-2, 22 КО) зазначив, що провів якісну і насичену підготовку до поєдинку проти Хизни Алтункая (30-2, 17 КО).

«Я провів повноцінний збір, набрав ЗФП, провів значну кількість раундів спарингів. Все пройшло за планом, тому відчуваю себе в хорошій формі. Приємно знову відчувати себе швидким і рухливим. Якщо порівнювати з моїми останніми боями, то в цей раз я скинув більше ваги, але легше. Мені допомагав дієтолог, який за мною постійно стежить.

Підготовку як зазвичай проводив у Лос-Анджелесі, але якщо раніше мене готував Фредді Роуч, то зараз зі мною працював Марвін Самодио. Він знаходиться тут і займався повністю моєю підготовкою. Фредді в роботі не брав. Мою фізпідготовку контролював Джастін Форчун, відомий по роботі з легендарним Менні Пак'яо. Ще раз підкреслю, що відчуваю себе в чудовій формі, приблизно на 75 відсотків. На вагах планую показати 95-96 кг».

Нагадаємо, що наступний бій Лебедєв проведе 7 вересня в Челябінську.

Зазначимо, що Всесвітня боксерська асоціація (WBA) зобов'язала російського важковаговика почати переговори з Олександром Усиком(15-0, 11 КО) про поєдинок, так що українцю, найімовірніше, доведеться відкласти бій з екс-чемпіоном світу Тоні Белью (30-2-1, 20 КО).

Читайте також:Категория: Бокс и ММА