Екс-гравець «Челсі» запізнився на тренування на 72 дні


Опубликованно 14.09.2018 07:37

Екс-гравець «Челсі» запізнився на тренування на 72 дні

Папі Джилободжи (ліворуч) / Getty Images

Колишній гравець лондонського «Челсі» Папі Джилободжиз'явився в розташування свого нинішнього клубу «Сандерленда» через 72 дні після встановленого терміну, повідомляє RokerReport.

Клуб з Чемпіоншіпа почав свої передсезонні сборны ще в червні, однак Джилободжи не приєднався до команди з-за того, що його агенти вже шукали для 29-річного сенегальця новий клуб і він був певен, що залишить «Сандерленд». Однак, Джилободжи так і не підписав контракт з новою командою, що сподівався зробити до завершення трансферного вікна, і приєднався до «Сандерленду» лише 5-го вересня.

Цю витівку Джилободжи сприйняли як перебування у вигнанні, а боси клубу вже заявили, що футболіст більше не зіграє жодної хвилини за «Сандерленд». Однак, за умов контракту, який діє між сенегальцем і клубом до 2020 року, «Сандерленд» не може розірвати угоду з Джилободжи прямо зараз.

Раніше стало відомо, що колишній капітан екс-клубу Джилободжи перейде у МЮ, а інший захисник «Челсі» хотів розбити телевізор під час жеребкування Ліги чемпіонів.

Читайте також:Категория: Футбол