Володимир Кличко зізнався, що не любив бокс


Опубликованно 14.09.2018 09:47

Володимир Кличко зізнався, що не любив бокс

Володимир Кличко - про бокс / twitter.com/klitschkofund

Чемпіон Олімпійських ігор і колишній чемпіон світу в професіоналах Володимир Кличкозізнався, що до 2004 року не любив бокс, а сприймав його, як свою роботу:

«Я не той, ким був у ринзі. Готуючись до бою і виходячи в ринг, ви стаєте людиною, з набором якостей для перемоги над конкретним супротивником. Так вийшло, що я взяв собі роль професійного боксера. Але я не народився ім. Я просто хотів подорожувати, а спорт для мене був лише інструментом. Я не любив його пристрасно. Мій брат – Віталій – природжений боєць. Він завжди активно займався бойовими мистецтвами – карате, кікбоксінг і боксом. Він був тим, ким створений, з народження. Я був змушений зробити це. Я просто хотів пізнати світ.

До 2004 року я справді не любив бокс. Я просто робив те, що робив завжди. Я поставив перед собою мету – стати олімпійським чемпіоном. Я досяг її. Тоді я перейшов у професіонали.

Мені було 20 років, а професійний бокс з усіма його принадами і труднощами, вже був поруч: несподівано з'явилися промоутери, контракти, нагороди за нокаути. Я подумав: цього не існує. Я не уявляв цього навіть у своїх найсміливіших мріях. І так, тоді я не думав про любов до спорту. Я просто багато працював і добився успіху».

Нагадаємо, Володимир Кличко продовжує спарингувати після завершення кар'єри і заявив, що не може без боксу.

Читайте також:Категория: Бокс и ММА