Хопкінс: «Буду радий, якщо Головкін поб'є мій рекорд»


Опубликованно 15.09.2018 00:47

Хопкінс: «Буду радий, якщо Головкін поб'є мій рекорд»

Бернард Хопкінс - про свій рекорд / Boxing911.ru

Колишній чемпіон світу Бернард Хопкінсзаявив, що буде радий, якщо Геннадій Головкін(38-0-1, 34 КО) поб'є його рекорд за кількістю захистів чемпіонського титулу. Слова американця наводить ESPN:

«Якщо він поб'є рекорд, я буду радий, що він дістанеться тому, хто його заслуговує, а не того, хто підбирав легких суперників. Головкін цього не робив. Він переміг найсильніших, а багато хто не хотів битися з ним. Якщо він переможе Альвареса і поб'є рекорд, то заслужить його.

Кажуть, що будуть побиті всі рекорди. Але в даному випадку, я не можу вам цього сказати. В даному випадку, не слід винагороджувати за те, що хтось був другим або володів другорядним титулом».

Відзначимо, що після перемоги над Ванесом Мартиросяном Головкін зрівнявся з Хопкінсом за кількістю захистів чемпіонського пояса. На даний момент та у казаха, і у американця таких по 20. Правда, казахстанцу враховувалися і десять захистів поясу WBA Regular, а не найпрестижнішого титулу Асоціації – Super.

Рекорд може бути встановлений після поєдинку Головкін – Альварес, який відбудеться 16 вересня в Лас-Вегасі. Слідкуйте за подіями поєдинку в текстової трансляції на порталі XSPORT.ua. Орієнтовний початок о 06:00.

Нагадаємо, Хопкінс дав поради Головкіну і Альваресу.

Читайте також:Категория: Бокс и ММА