Збірна України обіграла Іспанію в матчі відбору на чемпіонат світу-2019

Опубликованно 16.09.2018 09:25

Фото - Instagram

У київському Палаці спорту відбувся перший матч другого туру кваліфікації чемпіонату світу-2019, в якому збірна України приймала команду Іспанії.

З перших секунд матчу підопічні Євгена Мурзінапочали демонструвати свій настрій на гру, класно виглядають в захисті, і холоднокровно реалізуючи свої атаки. Першу чверть «синьо-жовтим» вдалося виграти з різницею «+7», проте у другій 10-хвилинці іспанці змогли трохи скоротити відставання, і на перерву команди пішли за рахунку 36:34 на користь українців.

Увага вболівальників була прикута до наших представників НБА. Дебютував у збірній України Олексій Лінь, можливо, з-за нервів був нерезультативен при штрафних кидках, але реабілітувався з гри.

.@alexlen's first for the senior national team is a! #FIBAWC #ThisIsMyHouse@UkrBasket https://t.co/yB4gFvW05u https://t.co/6BBBf6oObD https://t.co/pBU9D7bidS pic.twitter.com/KEDlDLTCav— World Basketball Cup (@FIBAWC) 14 вересня 2018 р.

А ось Святослав Михайлюкбільш впевнено набирав очки, радуючи публіку триочковими. Саме він став найрезультативнішим у матчі - 22 очки.

Вперше після самого початку матчу збірної Іспанії вдалося вийти вперед тільки у третій чверті, в якій почалися невеликі «гойдалки», проте українцям вдалося зберегти свою перевагу аж до самого кінця матчу.

Таким чином, збірна України завдала першої поразки Іспанії в поточному кваліфікації.

Кваліфікація ЧС-2019

Україна – Іспанія 76:65 (19:12, 17:22, 20:17, 20:14)

Україна: Лукашов (11 + 5 передач), Михайлюк (22 + 5 перехоплень), Конєв (1 + 2 блок-шота), Зайцев (3), Лэнь (8 + 5 підбирань) – старт; Гладир (4 передачі), Джетер (6), Бобров (3 + 5 підбирань), Герун (6), Кобець, Кравцов (13), Липовий (3)

Іспанія: Кілком (15 + 4 передачі), Х. Фернандес (3), Паулі (11), Агілар (6), Сайс (4) – старт; Юста (3), Бейран, В. Диоп (5 + 6 підбирань), Ориола (4 + 7 підбирань), С. Родрігес (12), Састре (2)

Свій наступний матч відбору на ЧС-2019 збірна України проведе на виїзді проти Чорногорії. 17 вересня гру у прямому ефірі покаже телеканал XSPORT.Читайте також:

Категория: Баскетбол