Тренер «Мотора» про матч з ПСЖ: «Два моменти стали вирішальними»

Опубликованно 17.09.2018 07:47

Патрік Ромбел ("Мотор") / Фото - ГК "Мотор"

Після гри проти ПСЖу Лізі чемпіонів головний тренер «Мотора»Патрік Ромбелвиділив моменти, які мали вирішальні значення. Нагадаємо, «Мотор» поступився парижанам 29:35.

Патрік Ромбел, головний тренер «МОТОРа»:

«Вітаю ПСЖ перемогою. Про моїх гравців сьогодні можу сказати тільки хороше. Вони боролися, старалися, але два моменти вийшли вирішальними. Перший, коли наприкінці першого тайму розрив у рахунку був два м'ячі і у нас ще був шанс наздогнати, але ми зробили дві-три втрати поспіль і ПСЖ одразу ж збільшив свою перевагу. У другому таймі ми знову скоротили відставання, поміняли систему в нападі, намагалися грати 7 на 6, але знову ж таки зробили кілька втрат поспіль і ПСЖ пішов вперед. Коли граєш проти таких команд, то за помилки відразу отримуєш гол у свої ворота. Ще раз вітаємо ПСЖ, це фаворит не тільки в нашій групі, але і всій Лізі чемпіонів.

Велике спасибі нашим уболівальникам. Вони нам дуже допомагали. Сподіваюся такою ж підтримка буде і в наступних матчах». «Прізвисько «Артист» йому повністю підходить». Як грають і як себе ведуть зірки ПСЖ – суперника «Мотора»

У 2 турі Ліги чемпіонів «Мотор» 23 вересня на виїзді зіграє проти данського «Скьерна»(початок о 17.50). 30 вересня запорожці на арені «Юність» у матчі 3 туру візьмуть угорський «Пік Сегед»(19.00).

Всі матчі «Мотора» в Лізі чемпіонів транслюють телеканал і сайт XSPORT.