Тимощенко на чемпіонаті світу в Мексиці приніс бронзу і собі, і команді

Опубликованно 20.09.2018 01:01

Призери чемпіонату світу окрім медалей отримали по сомбреро

Український п'ятиборець Павло Тимощенкозавоював бронзову медаль на чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства в Мексиці, а чоловіча збірна України взяла бронзу в командному заліку.

Коли в Києві вже було за північ, в Мехіко вийшли на старт п'ятиборці в останньому вигляді - лазер-рані. Тимощенко вибіг на дистанцію шостим. Саме таке місце він займав після фехтування, де він здобув 21 перемогу при 14 ураженнях, плавання, де він показав свій найкращий час в сезоні (2:06.68), і конкуру, де скоїв на коні три повала.

Українець грамотно провів заключний вид, допустивши мінімум промахів на рубежі. На останнє коло Тимощенко пішов першим, однак позаду було двоє швидких спортсменів, у яких залишилося трохи більше сил на фінішний ривок.

Спочатку француз Валентен Прад, котрий перед лазер-раном був лише 15-м, обійшов Тимощенко, а перед останнім віражем британець Джеймс Куктакож накрив українця. Але Кук на цьому не зупинився і просто збентежив Прада, з'ївши у того кілька секунд прямо на фінішній прямій і випередивши його на фініші на лічені сантиметри. Переможця визначив фотофініш. Що стосується Тимошенко, то третього місця він не упустив.

Фантастична розв'язка чоловічого фіналу

Двоє інших українців, які брали участь у фіналі, непогано почали змагання, але конкур і лазер-ран у них не склався. Денис Павлюкв підсумку фінішував 25-му, а Юрій Федечко– 32-м. І все-таки цього вистачило для третього командного місця збірної України, яка, нагадаємо, у цьому році стала третьою на чемпіонаті Європи!

Збірна України, бронзові призери чемпіонату світу з сучасного п'ятиборства

Нагадаємо, що для Тимощенко, срібного медаліста Ігор-2018, це друга особиста медаль на чемпіонатах світу. У 2015 році він став чемпіоном світу. У нинішньому сезоні до світової першості Тимощенко жодного разу не ставав призером змагань Кубка світу. Його найкращим результатом було четверте місце.

Напередодні медалі розіграли жінки. Чемпіонкою світу стала білоруска Анастасія Прокопенко, яка отримала в Мексиці ще і бронзову медаль Олімпійських ігор 2008 року, яку забрали в українки Вікторії Терещук.