Наставник збірної Словаччини: «Ми не заслужили поразки»

Опубликованно 24.09.2018 05:05

Ян Козак / Динамо Київ від Шурика

Головний тренер збірної Словаччини Ян Козакзаявив, що в матчі Ліги націй між Україною і Словаччиною гра була абсолютно рівною.

«Ми собі так і представляли цей матч. Хлопцям нічим дорікати, вони зіграли добре. Потрібно було використовувати моменти, які у нас були в обох таймах. Гра була рівна.

Пенальті – дуже спірне. Варто подивитися відео. Я розмовляв з хлопцями. Вони сказали, що там було 50 на 50. Торкнулися гравця рукою, він впав.

Суддя прийняв таке рішення. Ми розчаровані призначенням пенальті і не вважаємо, що заслужили поразку.

Заміни? Вони відбулися не тому, що погано грали футболісти. Я хотів підсилити гру в другому таймі, щоб ми створювали більше моментів.

Я вважаю, що обидві команди грали з повагою один до одного. Ніхто не хотів помилятися. Було нелегко створювати моменти, але іноді нам це вдавалося.

Ми виклалися на повну проти сильного суперника, але, на жаль, не змогли перемогти. Все вирішують деталі».

Нагадаємо, збірна України здобула другу перемогу у Лізі націй, обігравши Словаччину (1:0) завдяки голу Андрія Ярмоленказ пенальті.