Бабич: «Ми програли, але сумувати ніколи»

Опубликованно 28.09.2018 01:13

Олександр Бабич / Фото - ФК Маріуполь

Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабичпісля поразки від «Шахтаря» (0:2) в матчі 7-го туру Прем'єр-ліги заявив, що суперник грамотно скористався помилками його команди. Свою думку висловив наставник в інтерв'ю каналу Футбол 1.

«Не можу сказати, що сьогодні у нас вийшли контратаки. Ми не могли у другій зоні віддати точну передачу. Грати з Шахтарем у відкритий футбол дуже складно. Були моменти, коли ми намагалися пресингувати, але суперник за рахунок індивідуальних дій виходив з-під нього.

Ми програли, але сумувати ніколи, потрібно рухатися далі. Я б відзначив майстерність гравців Шахтаря. Серед своїх хлопців, зазначу Гальчука, який багато виручав нас. Ми почали поєдинок зі схемою 4-2-3-1, але в другому таймі перейшли на 5-3-2. Справа в тому, що наші фланги не встигали перебудовуватися

Зокрема Бутко цим користувався і створював загрозу. У другому таймі ми закрили фланги, але втрата м'яча призвела до другого пропущеного м'яча. Шахтар вміє використовувати такі помилки, команда вистрілює в контратаки.

Я дуже задоволений Вакулою. Вважаю, у нього хороше майбутнє. Треба рухатися, треба рости».

Нагадаємо, головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсекапісля матчу проти «Маріуполя» дав коментар російською мовою.Читайте також:

Категория: Футбол