Джошуа: «Уайлдер переможе Ф'юрі, адже він більш активний боксер»


Опубликованно 04.10.2018 16:41

Джошуа: «Уайлдер переможе Ф'юрі, адже він більш активний боксер»

Ентоні Джошуа / Twitter

Чемпіон WBA, WBO, IBF, IBO у суперважкій вазіЕнтоні Джошуа (21-0, 20 КО) в інтерв'юBehind The Glovesрозповів, як завершиться поєдинок його співвітчизника Тайсона Ф'юрі(27-0, 19 КО) і чемпіона WBC Деонтея Вайлдера(40-0, 39 КО).

Не можна почути ваше ім'я без згадок про Вайлдера і Ф'юрі. Що ви думаєте про їх бій, і хто переможе?

«Я думаю, що це відмінний поєдинок. Це чудові імена для рекорду. Їм це необхідно. Я не можу нести тягар усього дивізіону. Виходить, я б'юся або повинен битися з Кличком, Повєткіним, Паркером, Уайтом, Ф'юрі, Вайлдером, Міллером, і ніхто з них не б'ється між собою. Я був готовий битися з Вайлдером, але наш бій провалився. Це відмінний бій для них обох, він їм потрібен. Вайлдер, очевидно, переможе, тому що він більш активний боєць, а у Ф'юрі був довгий простій».

Здається, що ви залишалися мовчазним, а Уайлдер, в той же час базікав і балакав. Чому ви вирішили не відповідати йому, хоча я знаю, що ви хотіли цього?

«Коли у мене є запланований поєдинок, я кажу про нього, а коли його немає, я про нього не кажу. Уайлдер не підписав контракт, нічого не погоджував, так що у мене не було необхідності фокусуватися на ньому. Я шукав серйозні бої, щоб випробувати себе. Це те, про що я думав у той момент. Потрібно було завершити переговори, щоб анонсувати нашу зустріч. Ось чому я вирішив тримати рот на замку, і бій, на жаль, не відбувся».

Але у вас же має бути послання для нього?

«Ні».

Джошуа сьогодні буде битися проти Олександра Повєткіна. Дивитися онлайн бій Джошуа – Повєткін можна буде на нашому сайті. Початок – о 23:00.

Ф'юрі і Уайлдер поб'ються в США 1 грудня.Читайте також:Категория: Бокс и ММА