Понад 200 велосипедистів підкорили Андріївський узвіз в Києві


Опубликованно 05.10.2018 07:22

Понад 200 велосипедистів підкорили Андріївський узвіз в Києві

Фото - Red Bull Ukraine

22 вересня в Києві вже вдруге відбулися унікальні змагання для всіх вело-любителів - Red Bull Володар Гори. Різні види велосипедів, професійні спортсмени та любителі, жінки і чоловіки у віці від 18 років - всі в однакових умовах підкорювали крутий Андріївський узвіз. Учасники долали 580 метрів бруківки з набором висоти на 56 метрів.

Red Bull Володар Гори - це динамічні велогонки, головна особливість яких в тому, що допускаються будь-які види велосипедів! Шосейний, bmx, фікс, mtb та інші - на чому завгодно можна випробувати свої сили, взяти нову вершину і стати повноправним Володарем Гори. В цьому році Андріївський узвіз намагалися підкорити навіть на вітчизняному легендарному байку «Україна»!

Відкрила велозмагання всесвітньо відома українська велогонщица і Чемпіонка Кубка світу з маунтинбайку 2017 -Яна Беломоина. Подія також відвідала відома легкоатлетка і Red Bull спортсменка Юлія Левченко.

Щоб дійти до перемоги, потрібно було пройти шлях від кваліфікаційного заїзду, через 1/4 і півфінал, і, нарешті, фінальні заїзди серед чоловіків і жінок, які проходили вже по вечірньому Андріївському узвозу.

Фото - Red Bull Ukraine

Переможця серед чоловіків і жінок визначили за результатами кращого часу у фіналі змагань. Як серед чоловіків, так і серед жінок у цьому році зафіксовано нові рекорди часу порівняно з торішніми результатами.

Переможцем серед чоловіків з результатом у 01:29:6, став киянин Віталій Зубченко:

«Дуже важка гонка, ніби й маленька, але заїхати сюди дуже складно. І всі суперники готувалися цілий рік. В тому році це було перше змагання, все спробували, а в цьому році всі вже готувалися на 100%. Тому було дуже важко здобути перемогу. Я навіть не розраховував, мій результат у фіналі вже був максимальним».

Віталій Зубченко / Фото - Red Bull Ukraine

Серед жінок з часом 01:58:6 звання Володарки гори підтвердила Христина Конвісарова, яка вже вдруге стає переможницею Red Bull Володар Гори:

«Було дуже важко, тому що я тренувалася менше, ніж у минулому році. Їхала на все, і намагалася залишити сили на фінал, не озиралася, і приїхала. В наступному році буду брати участь знову. Головне - не боятися брати участь реєструватися і спочатку не дивитися на результат, а намагатися отримувати задоволення від процесу. Тому що сьогодні я знала, що не дуже готова і не була впевнена в результаті, але намагалася кожну хвилину отримувати задоволення від процесу, а потім буде що буде».

Христина Конвісарова / Фото - Red Bull UkraineЧитайте також:Категория: Летние виды спорта