Збірну України може очолити іноземний тренер


Опубликованно 05.10.2018 09:00

Збірну України може очолити іноземний тренер

Збірна України залишається без головного тренера / facebook.com/fhu.com.ua

Віце-президент Федерації хокею України Георгій Зубкоу новій студії телеканалу XSPORTзаявив, що зараз ведуться активні пошуки нового головного тренера збірної України і остаточне рішення має бути прийняте у найближчий місяць:

Закінчився контракт у попереднього тренера збірної Олександра Савицького. На даний момент ми не розголошуємо рівень переговорного процесу, який Федерація хокею веде з низкою тренерів. Ми розглядаємо ймовірність іноземного тренера на посту національної команди. Тому, тут ми ще залишимо ненадовго інтригу і, думаю, в найближчий місяць дамо відповідь, хто буде головним тренером національної команди.

Насправді, це революційна подія, що відбулася в Херсоні. Це місто впродовж багатьох років був умовним донором різного рівня збірних. У цьому році він буде представлений командою в національному чемпіонаті. Що важливо – це перший приклад, коли частина фінансування бере на себе муніципальна влада. Це приклад, який, я сподіваюся, будуть інші регіони. Ми дуже раді, що географія професійних клубів розширюється.

Звичайно, потрібно орієнтуватися на світовий досвід, але при цьому хокей не може відірватися від ситуації, в якій перебуває країна. Всі ми пережили серйозні потрясіння, але сьогодні ми можемо констатувати, що хокей починає повертатися у свій нормальний рівень популярності, розвитку: у нас з'являються нові клуби, ми заговорили про нову інфраструктуру. Звичайно, ми хочемо брати краще, але порівнювати себе нам сьогодні варто з тими, хто поруч з нами в чемпіонаті світу і боротися з ними в спортивних і організаційних моментах. Крок за кроком йти до свого місця – це топ-дивізіон світового хокею.

Відзначимо, що спочатку новий тренер збірної України повинен був бути названий до кінця червня.

Нагадаємо, на минулому чемпіонаті світу наша національна команда показала свій найгірший результат в історії.Читайте також:Категория: Хоккей