Натяжко: «Хочу сказати спасибі «Дніпру» за те, що допомогли мені повернутися в баскетбол»


Опубликованно 06.10.2018 13:21

Натяжко: «Хочу сказати спасибі «Дніпру» за те, що допомогли мені повернутися в баскетбол»

Кирило Натяжко повернувся в баскетбол / ФБУ

Центровий «Дніпра» Кирило Натяжкоподякував клуб за можливість знову грати в баскетбол, а також натякнув на те, що у його команди немає часу святкувати перемогу в Суперкубку над «Черкаськими Мавпами»:

«У першу чергу, я хочу сказати спасибі організації «Дніпро» за те, що вони допомогли мені повернутися в баскетбол. Президент виділив мені тренера. Я тренувався все літо. Медичний персонал допомагав мені, коли у мене були якісь травми. Видно, що тренери команди довіряють мені. Я завжди відчував впевненість у своїх силах, але зараз я бачу, що буду приносити користь команді. Я хочу сказати спасибі.

З приводу гри, добре, що ми виграли. Важливо не тільки те, що ми взяли трофей, але й перемогли в сьогоднішньому матчі. Гра була важкою, але у нас вже було багато важких ігор за минулий тиждень.

Не потрібно все скидати на втому. У першій половині не вистачало концентрації. Це не дуже хороший знак. Будемо працювати над цим. Добре, що ми виграли. Потрібно рухатися далі. Зараз така частину сезону, коли кожна гра стає найважливішою. Попереду ще є за що боротися. Треба забувати цю перемогу і завтра налаштовуватися на наступну гру. У нас знову буде етап з двох матчів вдома та на виїзді. Потрібно налаштовуватися на наступного суперника».

Зазначимо, що Натяжко виступав в NCAA і в 2012 році виставив свою кандидатуру на драфт НБА. Українця не вибрали на драфті і він підписав контракт з «Азовашем». Разом з маріупольською командою Натяжко двічі ставав призером чемпіонату України та раз – кращим центровим Суперліги. Після цього українець виступав у чемпіонатах Литви, Польщі, Угорщини та Казахстану. У 2014 році Натяжко був основним гравцем збірної України на чемпіонаті світу.

У 2016 році центровий з чисельними травмами покинув «Астану» і після цього перший офіційний матч провів лише в поточному сезоні за «Дніпро».

Нагадаємо, Журавльов трохи розкритикував новачків своєї команди.

Читайте також:Категория: Баскетбол