1:1. Хришпенц (Гриценко, Ворона, 03:18 – більш.),

2:1. Горлушко (Кисельов, Толстушко, 09:44 – більш.),

2:2. Дурдыев (Печерських, Лісників, 10:01),

3:2. Тютченко (Красильников, Гриценко, 23:48),

6:2. Грицько (Толстушко, Тютченко, 29:57 – більш.),

8:2. Толстушко (Зайців – 43:09),

9:2. Савченко (Ворона, Гриценко – 48:47)

Воротарі: Гордюшин - Кучер (Качула).

Турнірна таблиця УХЛ.

У четвертому турі чемпіонату України «Кременчук» на домашній арені приймав «Білий Барс».

Команда Костянтина Буценказмогла першої відкрити рахунок, причому зробила це в меншості, проте в цьому ж меншості і пропустила в атаці. Через кілька хвилин команди знову блискавично обмінялися голами, а на перерву ушив при рівному рахунку – 2:2.

На більше гостей не вистачило. Більш майстерна команда Олександра Савцикого у час, що залишився змогла закинути супернику ще 7 шайб і продовжити свою переможну розгромну серію до трьох матчів поспіль. Раніше були перемоги 6:1 на виїзді над «Динамо» і 12:4 вдома над «Крижаними Вовками».

«Білий Барс» після стартових домашніх 4:0 з «Динамо» в наступних трьох іграх пропустив 23 шайби від «Дніпра» (0:7 виїзд), «Донбас» (2:7 будинку) і тепер «Кременчука» (2:9 виїзд).Читайте також:

Категория: Хоккей