Російська бобслеистка отримала дискваліфікацію на 8 місяців


Опубликованно 12.10.2018 07:14

Російська бобслеистка отримала дискваліфікацію на 8 місяців

Надія Сергеєва / РІА Новини

Антидопінговий відділ Спортивного арбітражного суду (CAS ADD) наклав на російську бобслеистку Надію Сергєєвувосьмимісячну дискваліфікацію. Про це повідомляє прес-служба Міжнародної федерації бобслею і скелетона (IBSF).

24 лютого 2018 року Антидопінговий відділ Спортивного арбітражного суду (CAS ADD), створений для Олімпійських ігор в Пхенчхані, дискваліфікував російську бобслеистку Надію Сергєєву з Росії після її позитивної проби на триметазидин.

Після Ігор в Пхенчхані IBSFобратился CAS ADD, щоб продовжити дискваліфікацію росіянки і по завершенню змагань у Південній Кореї. В ході судових розглядів Сергєєва визнала провину і не стала оскаржувати тимчасове відсторонення. При цьому бобслеистка заявила, що концентрація забороненої речовини, найімовірніше, було підвищено в допінг-пробі через заражену добавки, яка була запропонована лікарем команди.

5 жовтня 2018 року тимчасове відсторонення було анульовано CAS ADD згідно з правилом IBSF 7.9.3.1, оскільки сторони провели процедуру, згідно з якою порушення антидопінгових правил виникло через зараженого продукту. Більш того, спортсменка не стала протестувати 8-місячного покаранню.

Таким чином період дискваліфікації, яку спортсмена вже відбула, віднімається з тимчасового відсторонення і закінчується опівночі 22 жовтня 2018 року.

Читайте також:Категория: Зимние виды спорта