Бенавидес: «Це була «суччя ляпас» з боку Кроуфорда»


Опубликованно 15.10.2018 16:48

Бенавидес: «Це була «суччя ляпас» з боку Кроуфорда»

Фото - News.com.au

Американський боксер Хосе Бенавидес(27-0, 18 КО) впевнений, що завдяки інциденту на зважуванні перед боєм проти Терренса Кроуфорда(33-0, 24 КО) йому вдалося забратися в голову майбутньому супернику і вивести його з рівноваги. Слова 26-річного боксера призводить BoxingScene.

«Я забрався йому в голову. Безумовно, Я перебуваю в його голові. І я щиро сподіваюся, що Теренс б'є швидше, ніж показав це на зважуванні, оскільки той замах було видно за милю. І я розраховую, що Кроуфорд буде вкладати в свої удари набагато більше сили, так як то була просто сучки ляпас.

Я абсолютно готовий до всього, що може статися на рингу. Я готовий і не дозволю команді Теренса таким чином залізти мені в голову, розумієте? У мене є чіткий план на майбутній поєдинок. У мене є чітке розуміння, що потрібно робити в бою і завтра я знищу цього хлопця».

Бій відбудеться в ніч з 13 на 14 жовтня в Омасі. На кону поєдинку стоятиме пояс WBO в напівсередній вазі, який Кроуфорд завоював у червні в бою з Джеффом Хорном.Читайте також:Категория: Бокс и ММА