Чорний стала дворазовою олімпійською чемпіонкою в Буенос-Айресі

Опубликованно 19.10.2018 00:08

Катерина Чорний (ліворуч) / FIE

Українська шпажистка Катерина Чорний здобула друге золото юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі.

Українка виступала разом з шаблістами Крістіаном Раббом (Угорщина) і Лізою Пустай (Угорщина), рапіристами Мартіною Фаваретто (Італія) і французом Арманом Спишиже (Франція), а також шпажистом Давидом ді Вероли (Італія) у складі збірної «Європа-1».

У чвертьфіналі команда Чорний виграла у збірної Африки (30:18), далі пройшла «Європу-3» (30:22), а у фінальному поєдинку виявилася сильнішою фехтувальників з «Азія-Океанія-1» (28:25).

Примітно, що фінальну зустріч закінчувала саме Чорний, а протистояла їй чинна чемпіонка світу серед кадетів Се Кейлинь Синь Янь з Гонконгу. Саме Се Кейлинь Синь Янь була суперницею українки по фіналу в індивідуальному олімпійському турнірі двома днями раніше.

В цей раз обидві шпажистки завдали по 8 уколів, але загальний рахунок зустрічі був 28:25 на користь представників Європи.

Для Чорній це золото стало другим в Буенос-Айресі. Раніше українська фехтувальниця святкувала перемогу в індивідуальній першості, здобувши для збірної України перше золото юнацької Олімпіади.