Гол і передача Черненко допомогли його клубу стартувати з перемоги на Континентальному кубку

Опубликованно 19.10.2018 00:30

Зейтинбурну слухає гімн Туреччини/Фото: YouTube

У Софії в п'ятницю стартував розіграш другого за престижністю хокейного єврокубкового турніру Континентального кубка IIHF. Чемпіон України «Донбас» вступить у боротьбу з другого етапу змагань, а поки донеччани чекають підсумків матчів у столиці Болгарії, щоб дізнатися свого останнього суперника.

В перший день ігор у Софії перемоги здобули чемпіони Туреччини та Ісландії – «Зейтинбурну»і «Викингар»відповідно.

Континентальний кубок. Перший раунд. Група А (Софія, Болгарія). 1-й тур:

«Зейтинбурну» (Туреччина)– «Бат-Ям» (Ізраїль) 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Турецька команда, яку вважають одним з головних фаворитів першого раунду, почала принципову гру з ізраїльтянами трохи нервово. «Зейтинбурну» відхопив у першому періоді відразу три видалення, але, незважаючи на це, пішов на перерву ведучи в рахунку – 1:0.

У другому періоді турки закинули ще дві шайби. Під час другого взяття воріт «Бат-Яма», яке вдалося «Зейтинбурну» в більшості, своєму партнеру асистував український нападник турецького клубу Сергій Черненко.

Той же Черненко відзначився голом у більшості 5Х3 вже в третьому періоді, поставивши гольову крапку в грі.

«Викингар» (Ісландія)– «Ірбіс-Скейт» (Болгарія) 5:4 Б. (2:2, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0)

Дуже драматичною вийшла друга зустріч стартового дня турніру в Болгарії. «Ірбіс-Скейт» на домашньому льоду впевнено вигравав по ходу першого періоду, двічі забивши у більшості 5Х3 – 2:0. Але ісландці проявили характер і за кілька хвилин до перерви самі забили двічі – 2:2.

У другій 20-минтуке «Викингар» повів у рахунку – 3:2, а в самому початку третього періоду вже ісландська чемпіон мав перевагу «+2» – 4:2.

«Ірбіс-Скейт» прийшов в себе в середині цього ігрового відрізка і спочатку реалізував більшість – 3:4. А за хвилину і дев'ять секунд до сирени болгари зняли воротаря і зрівняли результат – 4:4!

Суперники догралися до післяматчевих булітів, в яких «Ірбіс-Скейт» жодного разу не зміг вразити ціль, а ось «Викингар» реалізував дві свої спроби і виграв.

В суботу 29-го вересня господарі турніру в Софії команда «Ірбіс-Скейт» зіграє з «Бат-Ямом», а переможці матчів 1-го туру «Зейтинбурну» і «Викингар» зійдуться в очній зустрічі.