Савицький: «Чемпіонат посилився порівняно з минулим роком»

Опубликованно 19.10.2018 00:30

Фото - ХК «Кременчук»

Після матчу п'ятого туру УХЛ між Кременчуком» і «Донбасом» (4:3) головний тренер «городян» Олександр Савицькийпрокоментував перемогу.

«Команди показали гідний хокей. Я, безумовно, задоволений перемогою. Але те, як ми грали в третьому періоді – це неподобство. Також у нас з гри в гру виходять моменти, коли хлопці грають незібрано. Тому третій період можемо записати собі в пасив. І ми будемо працювати над цим моментом.

Існує думка, що гра забувається, а результат залишається. У нас трохи навпаки – ми забули той результат (3:7 у першому турі – прим. XSPORT), а гру, яку ми показали в тому поєдинку, вона, в принципі, була непоганою, ми розібрали. Постійно просимо хлопців, щоб вони погрожували і лізли на ворота. Сьогодні ми теж непогано грали, але не на протязі всього матчу.

Думаю, що чемпіонат посилився порівняно з минулим роком. Результати ігор доводять це. При цьому ми сподіваємося, що далі команди будуть зростати, а з ними і рівень чемпіонату».