Пісоцька легко обіграла екс-чемпіонку Європи

Опубликованно 20.10.2018 02:18

Маргарита Песоцька знову готова боротися за медаль чемпіонату Європи / flickr.com

Українка Маргарита Песоцькапробилася в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з настільного тенісу, який проходить в Аліканте. Цього ж домігся і перша ракетка чоловічої збірної України Коу Лей.

У першому колі основної сітки одиночного розряду Пісоцька зустрілася з третьою ракеткою континенту румункою Елізабетою Самарою, чемпіонкою Європи 2015 року. Але Рита дуже швидко довела, що не боїться фаворитки, а в підсумку досягла досить легкої перемоги в п'яти партіях. Після цього українська триразова медалістка чемпіонатів Європи (срібло-2009 і бронза-2011 в одиночному розряді і бронза-2015 в команді) в чотирьох партіях виграла у Матеї Йегерз Хорватії.

В 1/8 фіналу Пісоцька зустрінеться з чешкою Анетой Кучерової, і, безумовно, буде фаворитом в цьому поєдинку.

Тетяна Біленковибула в першому раунді, програвши Марії Сяоз Іспанії – 1:4. Ганна Гапонова, перемігши Озге Йілмазз Туреччини, програла в 1/16 фіналу Сабіне Вінтерз Німеччини – 0:4.

1/32 фіналу:

Пісоцька– Самара– 4:1 (11:8, 12:10, 9:11, 12:10, 11:7)

Гапонова– Їлмаз (Туреччина) – 4:0 (11:3, 11:3, 11:9, 11:7)

Біленко – Сяо (Іспанія)– 1:4 (10:12, 11:7, 5:11, 5:11, 7:11)

1/16 фіналу:

Пісоцька– Йегер (Хорватія) – 4:0 (11:9, 11:6, 11:7, 11:7)

Гапонова – Вінтер (Німеччина)– 0:4 (7:11, 5:11, 3:11, 8:11)

Коу Лей дотиснув непоступливого фінна

У чоловічому одиночному розряді два кола подолав Коу Лей. Але якщо перемога над італійцем Ниаголом Стояновимпершій ракетці України далася легко – 4:0, то в поєдинку з хеленіусом бенедеком ком ОлоюКоу Лею довелося попотіти – 4:2. В 1/8 фіналу Коу Лей зустрінеться зі шведом Крістіаном Карлссоном.

Ярослав Жмуденконе зміг у першому колі чинити опору іспанцеві Альваро Роблесу– 0:4, а Євген Прищепа, хоч і взяв два гейми у одного з найсильніших гравців Європи данця Джонатана Грота, але матч все-таки програв – 2:4.

Коу Лей– Стоянов (Італія) – 4:0 (11:6, 11:4, 11:3, 11:6)

Жмуденко – Роблес (Іспанія)– 0:4 (6:11, 6:11, 5:11, 8:11)

Прищепа – Грот (Данія)– 2:4 (6:11, 11:9, 5:11, 11:8, 4:11, 6:11)

Коу Лей – Ола (Фінляндія) – 4:2 (11:7, 13:11, 5:11, 11:7,10:12, 14:12)

Відзначимо, що в чоловічому одиночному розряді покинули турнір обидва фіналісти попереднього чемпіонату Європи – французи Еммануель Лебессоні Симон Гаузи.