Жіноча збірна України 3x3 – чвертьфіналіст юнацької Олімпіади

Опубликованно 22.10.2018 00:12

Фото - fbu.ua

Жіноча збірна України з баскетболу 3x3 вийшла в чвертьфінал юнацької Олімпіади, повідомляє сайт ФБУ.

У третьому матчі групового етапу українські баскетболістки обіграли команду Шрі-Ланки з рахунком 18:6. Протягом всього поєдинку «жовто-сині» були явно сильніші опоненток і вже зі стартових хвилин повели в рахунку 5:0. Надалі перевага вдалося впевнено втілити в перемогу, контролюючи хід гри і довівши матч до необхідного результату.

Ця перемога стала для нашої збірної третин в трьох матчах. Раніше збірна України здолала команди Венесуели (22:11) і Єгипту (21:6).

У заключному матчі групи українки зіграють проти США 12 жовтня о 18:30 за київським часом. У цьому поєдинку остаточно визначиться місце, з якого наша команда вийде в 1/4 фіналу.

Нагадаємо, що обидві збірні України 3x3 почали з перемог виступи на турнірі. Раніше шпажистка Катерина Чорний стала дворазовою чемпіонкою юнацьких Олімпійських ігор. Читайте також:

Категория: Баскетбол