Михельсон: «Перемога – це завжди добре, але якістю гри я не задоволений»


Опубликованно 27.10.2018 00:28

Михельсон: «Перемога – це завжди добре, але якістю гри я не задоволений»

Максим Міхельсон – про перемогу над «Кенгсберг Майнерс» / fiba.com

Головний тренер «Черкаських Мавпи» Максим Міхельсонпривів свою команду до перемоги у виїзному матчі першого раунду кваліфікації Кубка Європи проти «Кенгсберг Майнерс» (83:63), але залишився незадоволений грою своїх підопічних. Слова тренера наводить прес-служба клубу:

«Перемога – це завжди добре. Але якістю гри я не задоволений. На майданчику було багато сумбуру, особливо в першій половині. Неякісна робота в захисті, багато невиправданих, можна навіть сказати, безглуздих рішень.

Поки що я дуже стурбований тим, що побачив. Серйозність цієї ситуації додає той момент, що у нас зараз немає ігор, за рахунок яких ми можемо розігратися, пропустити через себе помилки і виправити їх, як це буває зазвичай на початку регулярного чемпіонату. У нас, зате є одні з найважливіших матчів в сезоні в яких можна відступати: це ігри кваліфікації Кубка Європи і матчі Суперкубка України.

Що стосується мандражу, то, звичайно, він був присутній. Ви подивіться на наш склад. З одного боку, клуб може пишатися ним, адже в першій після десятирічної перерви грі в єврокубку наш ростер складався наполовину з вихованців клубу. 6 гравців пройшли підготовку в нашій школі. Звичайно, це їх перший досвід в європейському клубному баскетболі, зазвичай вони хвилювалися і це нормально. Нормально, що хвилювалися і досвідчені гравці, кожен з них розуміє всю відповідальність, яка лежить на їх плечах.

Дещо псує гарний настрій після перемоги той факт, що Янг і Липовцев отримали травми, але в той же час радує те, що ми не помилилися в цих хлопцях, обидва отримали пошкодження при яких могли відмовитися виходити на майданчик і ніхто їм і слова не сказав. Але обидва самі виявили бажання і показали свій характер. Як і Саша Кольченко, якому б ще по-хорошому треба було б лікуватися, а не бігати на майданчику!»

Матч «Черкаські Мавпи» – «Кенгсберг Майнерс» відбудеться 26 вересня в Україні.

Нагадаємо, «Дніпро» поступився у виїзному поєдинку першого раунду відбору Кубка Європи, але Денис Журавльоввірить, що ситуацію можна виправити.

Читайте також:Категория: Баскетбол