Українці взяли ще три медалі на юнацьких Олімпійських іграх

Опубликованно 28.10.2018 00:50

Назар Чепурний (ліворуч) / НОК України

Відразу троє українців потрапили на п'єдестал пошани юнацьких Олімпійських ігор в аргентинському Буенос-Айресі.

17-річний борець вільного стилю Владислав Остапенко посів третє місце у ваговій категорії 55 кг, перемігши у поєдинку за бронзу алжирця Уссаму Лариби.

17-річний легкоатлет Олег Дорощук виграв бронзову медаль Олімпіади в стрибках у висоту, за підсумками двох днів Дорощук зайняв третє місце з кращим результатом 2.14 м.

Ще одну медаль у актив збірної України приніс гімнаст Назар Чепурний, який здобув срібло в опорному стрибку. 16-річний українець потрапив у фінал з останнім, восьмим результатом, однак у вирішальному раунді виконав на високому рівні обидва стрибка, отримавши за них 13.983 очки. Краще Чепурного був лише американець Брендон Брионес, який випередив нашого спортсмена на 0.116 бали.

Зазначимо, що раніше Чепурний виграв золото в командному турнірі.

Нагадаємо, що днем раніше українські спортсмени принесли національній команді ще дві медалі.