«Мотор» ледве не здійснив подвиг, але програв третій поспіль матч в Лізі чемпіонів

Опубликованно 28.10.2018 01:12

«Мотор» не зумів обіграти «Пік Сегед» / facebook.com/Федерація-гандболу-України

Запорізький «Мотор» поступився у третьому матчі поспіль на груповому етапі гандбольної Ліги чемпіонів.

Команда Патріка Ромбела обігравала угорський «Пік Сегед» на Кубку Дніпра-2018, але не зуміла повторити своє досягнення в єврокубку.

Угорці вважалися фаворитом поєдинку і взялися підтверджувати свій статус самого початку матчу. У результаті, перший тайм завершився з відставанням чемпіонів України в 6 очок. У другій половині зустрічі «Мотор» спробував зробити подвиг і нівелювати відставання. На 55-й хвилині матчу різниця в рахунку скоротилася до одного голу, але більшого українцям досягти не вдалося.

Ліга чемпіонів. 3-й тур

«Мотор» - «Пік Сегед» 31:32 (13:19)

«Мотор»: Грудку, Кірєєв, Терехов; Буйненко, Бабічев 1, Козакевич 8, Малашинскас 2, Пуховский 4, Денисов 2, Кус, Пачковскі 4, Шинкель 2, Пешевски 5, Сорока 3, Донцов, Касай. Головний тренер: Патрік Ромбел.

«Пік Сегед»: Сього, Алилович; Маккеди 2, Кэльманн, Бомбач 4, Ріхард 1, Габер 1, Балог 3, Банхиди 7, Сигурманнссон 2, Блажевич, Кашпарек, Житников 2, Каньельяс 2, Хенингман, Состарич 8. Головний тренер: Хуан Карлос Пастор.

Таким чином, після поразки від ПСЖ (29:35) і «Сьерна» (33:37) «Мотор» поступився і в третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів – 31:32.

Зазначимо, що з групи чемпіонів України виходять шість команд, «Мотор» поки останній:

Наступний матч у Лізі чемпіонів команда Ромбеля зіграє проти німецького «Фленсбург-Хандевитта» 3 жовтня.