Чорногорія обрубав крила і обіграла збірну України у відборі на чемпіонат світу

Опубликованно 29.10.2018 01:35

Збірна Чорногорії обіграла Україну / fiba.basketball

Чоловіча збірна України поступилася Чорногорії у виїзному матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2019.

Після феєричної перемоги над Іспанією команда Євгена Мурзінане зуміла зламати Чорногорію.

Ще не минуло й трьох хвилин першої чверті, як українці набрали п'ять командних фолів і були змушені обережно діяти в захисті. Команда Звездана Мітровічаскористалася цим і відірвалася на чотири очки. На старті другої чверті українці зрівняли рахунок і відірвалися від суперників на шість очок. Правда, до великої перерви чорногорці знову вийшли вперед, а шалений кидок Миколи Івановичамайже з сиреною довів рахунок до 45:40.

По ходу третьої чверті розрив у рахунку становив від 3 до 7 очок. Українцям вдалося виграти 10-хвилинку і підійти до останньої чверті з відставанням від Чорногорії у 4 пункти. Проте нерви колективу Мітровіча виявилися міцнішими і вони пішли у відрив, який довели до 16 очок. Команда Євгена Мурзінанамагалася врятувати зустріч, але все ж поступилася з відставанням у 6 пунктів.

Чемпіонат світу-2019. Чоловіки. Кваліфікація. Група I

Чорногорія – Україна 90:84 (16:13, 29:27, 17:18, 28:26)

Чорногорія: Н. Іванович (30 + 6 передач), П. Попович (6), Суад Шеховіч, Радович, Дубльевич (26 + 8 підбирань) – старт; А. Попович (12 + 7 підбирань), Секулич, Барович (3), Чарапич (2), Джурішич (11), Н. Враньєш

Україна: Лукашов (2 + 5 передач), Михайлюк (15 + 5 підбирань), Конєв (9), Зайцев (9), Кравцов (7) – старт; Гладир (12 + 6 підбирань), Герун (3), Липовий (7), Бобрів, Джетер (7), Лэнь (13 + 7 підбирань)

Нагадаємо, Іспанія ледь не віддала перемогу Латвії, тога як Литва кваліфікувалася на чемпіонат світу.