Українка Пісоцька вибила першу сіяну і вийшла у фінал чемпіонату Європи

Опубликованно 30.10.2018 00:33

Пісоцька зіграє у фіналі / ittf.com

Українська тенісистка Маргарита Песоцька вийшла у фінал чемпіонату Європи з настільного тенісу, який в ці дні проходить в іспанському Аліканте.

У півфінальному поєдинку наша тенісистка перемогла першу сіяну австрійку Софію Полканова.Українка виграла матч у 6 партіях– 4:2 (7:11, 16:14, 12:10, 11:13, 11:4, 11:5).

У фіналі континентальної першості Пісоцька зіграє проти Чи Кьян, яка представляє збірну Польщі. У своєму півфіналі Кьян вибила ще одну представницю польської збірної Катаржину Грибовску-Франк 4:1 (13:11, 11:6, 11:6, 10:12, 12:10).

В 1/4 фіналу, нагадаємо, українка перемогла німецьку тенісистку, забезпечивши собі медаль континентальної першості. Фінал відбудеться сьогодні, 23 вересня, о 18:30 по Києву.