Лінь: «Останні два дні у нас було по два тренування»


Опубликованно 06.11.2018 09:48

Лінь: «Останні два дні у нас було по два тренування»

Олексій Лень / фото - прес-служба ФБУ

Центровий клубу НБА «Атланта» і збірної України Олексій Леньпісля благодійного забігу з дітьми на INTERSPORT RUN UA в ефірі YouTube-каналу Run Ukraineподілився враженнями від бігового івенту, розповів по підготовці до матчів проти Іспанії та Чорногорії у відборі на чемпіонат світу та очікування від підтримки уболівальників у київському «Палаці спорту».

«Останні два дні у нас було по два тренування, розбираємо комбінації, притираємося один до одного. Тренувальний процес йде нормально».

«Участь у INTERSPORT RUN UA у нас було в плані дня, ми прийшли з задоволенням. Нас не змушують, нам приємно робити радість дітям. Це було цікаво, дітям на радість, нам не складно».

«У США такі програми вже протягом багатьох років, у нас в «Атланті» кожен гравець повинен робити по 12 заходів на рік. Так з команди вийдуть більше 100 івентів. У них це працює вже давно».

«Було б набагато краще, якби чим голосніше. Нам потрібно налаштовуватися і давати енергію від себе, адже як би вболівальники нас не підтримували, але граємо ми».

Дивитися онлайн Україна – Іспанія можна буде 14 вересня на телеканалі сайті і XSPORT.

17 вересня дивіться у нас Чорногорія – Україна онлайн.

Читайте також:Категория: Баскетбол