Спецпроект до п'ятиріччя перемоги ХК «Донбас» у Континентальному кубку


Опубликованно 07.11.2018 00:49

Спецпроект до п'ятиріччя перемоги ХК «Донбас» у Континентальному кубку

Клей Вілсон

Напередодні у «Донбас»повернувся екс-захисник донецького клубу Клей Вілсон. 35-річний американець став одним з асистентів головного тренера команди Юліуса Шуплера. Поки Клей ще перебуває у Києві, але вже готується приєднатися до донеччан перед стартом у Континентальному кубку IIHF.

«Я перебуваю в Україні останні кілька місяців. Відпочивав, трохи тренувався. Моя дружина – українка, і ми проводимо час тут, як тільки з'являється така можливість.

Цього літа я був у США, проводив час з рідними і думав про своє майбутнє».

Ігрова статистика Клея Вілсона:

«Це моя перша можливість попрацювати тренером і я дуже радий, що отримав такий шанс. Здорово бути частиною такого клубу, як «Донбас». У мене прекрасні спогади про час, який я провів у цій команді, коли грав за неї. З нетерпінням чекаю, коли знову побачу знайомих хлопців і почну роботу асистентом головного тренера.

В якості професіонала я відіграв 14 сезонів, виступав у багатьох лігах НХЛ, КХЛ, АХЛ, а в минулому році в Швеції. Думаю, що зможу привнести в «Донбас» багато різних поглядів на гру, на розуміння хокею. Звичайно, в першу чергу мені притаманний американський стиль гри, але за час своєї кар'єри я бачив багато цікавого в різних країнах і різних лігах. Хочу передати свій досвід молодим гравцям «Донбасу».

«Донбас» – це хороша команда з прекрасним тренером Юліусом Шуплером. Я думаю, ми будемо готові, а я постараюся допомогти, як тільки зможу.

У мене повно яскравих спогадів про перемогу в Континентальному кубку разом з «Донбасом». Це був дуже важливий турнір для нас, і ми були неймовірно горді виграти його. Радий, що був частиною тієї команди, ті ігри принесли мені багато корисного досвіду».

http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=73649c41-c365-467d-9b3c-87b2d148c8c5&zoneInt=17714§=5191&site=4482&rnd=[CACHEBUSTING]

Читайте також:Категория: Хоккей