Георгій Зантарая: «Ця бронза – хороша мотивація для продовження шляху до Олімпіади»


Опубликованно 07.11.2018 01:01

Георгій Зантарая: «Ця бронза – хороша мотивація для продовження шляху до Олімпіади»

Георгій Зантарая не втомлюється радувати медалями Україну

Український дзюдоїст Георгій Зантараязалишився задоволений своїм виступом на чемпіонаті світу в Баку, де завоював бронзову медаль. Однак, головною метою спортсмена, як і раніше, є медаль, якої поки що так і немає в колекції спортсмена.

«Бронза на чемпіонаті світу – це хороша мотивація для того, щоб планомірно продовжувати свій шлях до Олімпійських ігор, – сказав Георгій у телефонній розмові з журналістом XSPORT. Задоволений своїми сутичками, за винятком однієї, проти японця Абе. Але він був у дуже хорошій формі. За 3-е місце знову зустрічався з ізраїльтянином Фликером, якого на минулому чемпіонаті світу програв у такій же сутичці за бронзу. Трохи переживав, але в підсумку зробив все грамотно. Провів прийом на ваза-арі, а потім втримав це перевага. Росіянин Пуляєв, з яким я зустрівся в сутичці за вихід у «бронзовий» фінал, для мене є одним з найбільш незручних суперників. Але я був добре готовий функціонально, тому зумів дотиснути його в додатковий час».

Нагадаємо, що Зантарая є чемпіоном світу 2009 року. Крім того золота у його активі є одне срібло та чотири бронзи. Двічі Зантарая ставав чемпіоном Європи. А ось олімпійських медалей у колекції дзюдоїста поки немає.

На чемпіонаті світу в Баку збірна України завоювала дві медалі. У перший змагальний день володарем золотої медалі стала 17-річна Дарина Білодід.

Костянтин КЛИМЕНКО, спеціально для XSPORT.ua

Читайте також:Категория: Летние виды спорта