Артамонов: «У нас щільний графік, але це не відмовка»


Опубликованно 07.11.2018 01:30

Артамонов: «У нас щільний графік, але це не відмовка»

Клим Артамонов / Фото - БК Черкасскиев Мавпи

Захисник «Черкаських Мавп» Клим Артамоноввважає, що його команда не змогла показати свій рівень баскетболу в матчі Кубка Європи FIBA проти «Баккена» (77:106). Слова розігруючого наводить прес-служба клубу.

«Вітаю суперника з перемогою, вони заслужено перемогли. Також хочу подякувати уболівальникам за те, що прийшли, незважаючи на те, що ми багато програємо. Це наш шостий гравець. Що стосується гри, ми прекрасно знали, що «Баккен» біжить і атакує з перших передач на перших секундах атаки. Коли ми показували «транзишн-діфенс», то були в грі, незважаючи на деякі помилки в нападі, втрати, промахи, поспішні кидки. Як тільки ми після цих промахів і втрат перестали повертатися, результат на обличчя.

У нас виходило скорочувати різницю до двох очок, але потім знову був ривок суперника. Легше всього сказати, що у нас маленька ротація, але кожен повинен почати з себе, виправити ситуацію в найближчих матчах. Не можна сказати, що команда з Данії сильнішою того ж «Керавноса». З «Керавносом» ми показували зовсім інший баскетбол. Зрозуміло, що ми підсіли і у нас щільний графік. Це не відмовка. Потрібно показувати результат. Ніхто не збирається опускати руки. Через роботу, я думаю, все вийде».

Для «Черкаських Мавп» ця поразка стала другою на Кубку Європи. Раніше «Мавпи» на виїзді не впоралися з «Пріштіною» (82:92).

Наступний поєдинок у єврокубку черкаський клуб зіграє 31 жовтня, суперником стане румунський «Стяуа Бухарест».Читайте також:Категория: Баскетбол