Континентальний кубок. Другий раунд. Група С (Рига, Латвія). 1-й тур:

«Чурі Урдин» - «Донбас»2:6 (0:2, 2:3, 0:1)

0:1 - Горище (Карпенко, Луговий) - 02:53,

0:3 - Коренчук (Сильницький - бол.) - 21:54,

0:4 - Новиков (Костиков, Денискін) - 24:21,

2:4 - Альберди (Махачек, Хименез) - 25:36,

2:5 - Романенко (Кирющенков, Сильницький - бол.) - 29:39,

2:6 - Горище - 4х4 - 40:18.

Воротарі: Алькаин - Дяченко.

Донецький «Донбас»у першому турі другого етапу Континентального кубка обіграв чемпіона Іспанії «Чурі Урдин».

Команда Юліуса Шуплераактивно розпочала поєдинок, і вже на третій хвилині рахунок зміг відкрити Володимир Горище. Не збавляючи темпів, донецький клуб продовжив атакувати, але переграти Андера Алькаинавдалося лише ще один раз. Відзначився Сергій Кузьмик. Під кінець першого періоду іспанська команда отримала півтори хвилини більшості 5х3, але захист «Донбасу» на чолі з Богданом Дяченкозмогла вистояти.

Вперше в меншості «Чурі Урдин» опинився на старті другої 20-хвилинки. Іллі Коренчукузнадобилося 33 секунди, щоб виїхати на вигідну позицію для кидка і переграти воротаря. Далі команди влаштували результативну перестрілку, закинувши дві шайби, самою видовищною з яких стала п'ята шайба «Донбасу» від Володимира Романенка. Захисник реалізував друге більшість своєї команди кидком з практично нульового кута.

В кінці другого періоду іспанці жорстко зіграли проти Горища, розбивши йому ніс. Іманол Ласьенотримав за свій брудний прийом 5+20, які перенеслися вже на заключну третину гри. Володимир зміг помститися суперникові по-спортивному: вийшовши на лід, Горище закинув шайбу вже на 18-й секунді третього періоду. В кінцівці матчу Віталій Лялькаотримав великий штраф до кінця гри, донеччанам довелося більше уваги приділити обороні, що вдалося – до фінальної сирени рахунок не змінився.

Також в групі донеччан виступають ризький «Курбадс»та ісландський «Викингар». Латвійці розгромили суперника у своєму першому матчі на домашньому турнірі з рахунком 9:2.

Свій наступний поєдинок «Донбас» зіграє 20 жовтня. О 14:00 донецький клуб почне гру проти ісландського «Викингара». Трансляцію зустрічі дивіться також у нас на каналі сайті.Читайте також:

Категория: Хоккей