Бій Джошуа – Повєткін не збере аншлаг на «Уемблі»


Опубликованно 08.11.2018 00:42

Бій Джошуа – Повєткін не збере аншлаг на «Уемблі»

Фото - Bryn Lennon/Getty Images

Промоутер чемпіона світу за версіями WBA, WBO, IBF, IBO у суперважкій вазі Ентоні Джошуа(21-0, 20 КО) Едді Хирнвизнав, що бій британця проти росіянина Олександра Повєткіна(34-1, 24 КО) точно не збере аншлаг на стадіоні «Уемблі». Слова менеджера наводить The Guardian.

«Цього разу нам довелося працювати наполегливіше. Зазвичай, коли мова йде про поєдинок з участю Джошуа, квитки розходяться, як по дзвінку. Цього ж разу все було повільніше, ніж у випадку з Кличком і Паркером. Люди підходять до мене і питають про бій Ентоні з Уайлдером. Я кажу їм, що Джошуа для цього повинен пройти Повєткіна. У відповідь мені кажуть, що Джошуа переможе нокаутом, і обіцяють приїхати у квітні на бій з Уайлдером.

Якби Повєткін на прес-конференції зробив би якусь провокацію, то всі квитки були розпродані відразу. Як би те ні було, на «Уемблі» буде 80 тисяч глядачів, і у нас залишаються найбільш дорогі квитки».

Бій Джошуа і Повєткіна пройде 22 вересня в Лондоні. Онлайн-трансляція поєдинку буде доступна на XSPORT.

Британський супертяж погрожував вирубати суперника в майбутньому бою, хоча Хирн всіляко підігріває інтерес до бою, називаючи Повєткіна незручним суперником.Читайте також:Категория: Бокс и ММА