Мурзін: «Я отримав великий заряд від Льоня і Михайлюка»


Опубликованно 08.11.2018 03:24

Мурзін: «Я отримав великий заряд від Льоня і Михайлюка»

Євген Мурзін / ФБУ

Головний тренер чоловічої збірної України Євген Мурзінназвав гравців НБА Олексія Леняі Святослава Михайлюкавеликими професіоналами, які готові допомогти команді обіграти Іспанію в рамках відбору на чемпіонат світу-2019:

«Ми готуємося в робочому режимі. Всі живі-здорові на сьогоднішній день, і я сподіваюся, що ми покажемо хорошу гру з Іспанією. Запрошую всіх вболівальників прийти і підтримати команду, тому що шостий гравець – це дуже важливо.

В цей раз ми будемо виступати найсильнішим складом. Думаю, буде цікавий і напружений баскетбол, який сподобається глядачам.

Всі хлопці великі професіонали. Я отримав великий заряд від Льоня і Михайлюка. Вони гравці з великої літери. Якщо спочатку були якісь побоювання, то після перших тренувань я зрозумів, що ми розмовляємо однією мовою. У нас одна мета – перемогти. Ми налаштовуємося тільки на перемогу. І ми до цього готові».

Матч Україна – Іспанія відбудеться 14 вересня у київському Палаці спорту. Початок зустрічі о 19:00. Слідкуйте за подіями на паркеті в прямому ефірі телеканалу XSPORT.

Нагадаємо, збірна України провела тренування на паркеті Палацу спорту.

Читайте також:Категория: Баскетбол