Шестеро українців зіграють в основній сітці чемпіонату Європи


Опубликованно 09.11.2018 00:48

Шестеро українців зіграють в основній сітці чемпіонату Європи

Ярослав Жмуденко героїчно пробився в основну сітку чемпіонату Європи

Троє чоловіків і троє жінок будуть представляти Україну в одиночному розряді на чемпіонаті Європи з настільного тенісу, що проходить в іспанському Аліканте.

Якщо Коу Лей (11-я ракетка Європи) і Ганна Гапоновабезпосередньо потрапили в основну сітку, яка стартує з 1/32 фіналу, то іншим спортсменам довелося долати кваліфікацію. У відбіркових групах потрібно було займати перше місце, і четверо українських гравців з цим завданням впоралися! Маргарита Песоцьката Тетяна Біленкодосить легко виграли по три матчі, а от Ярослав Жмуденкота Євгену Прищепідовелося потрудитися. Так, Жмуденко у вирішальному поєдинку групового турніру, програвав 1-3 по партіям бельгійцю Флорану Ламбье, і навіть відіграв матчбол! У підсумку 4:3 – перемога Жмуденко, який до цього виграв з таким же рахунком ще й у Діого Ченаз Португалії (15:13 у вирішальній партії).

Віктор Єфімовта Соломія Братейконе подолали кваліфікацію, посівши треті місця в своїх групах.

У четвер пройдуть матчі першого кола. Немилостив жереб був до Песоцкой, яка відразу ж зустрінеться з титулованою румункою Элизаветой Самарою. Не пощастило і Прищепі – його суперником буде 6-й номер посіву данець Джонатан Грот.

Чемпіонат Європи з настільного тенісу. 1/32 фіналу:

Коу Лей (11) – Ниагол Стоянов (Італія)

Ярослав Жмуденко – Альваро Роблес (Іспанія)

Євген Прищепа – Джонатан Грот (Данія, 6)

Ганна Гапонова – Озге Їлмаз (Туреччина)

Тетяна Біленко – Марія Сяо (Іспанія)

Маргарита Песоцька – Єлизавета Самара (Румунія, 3)

Додамо, що провідна жіноча пара Ганна Гапонова – Тетяна Біленко в першому раунді турніру поступилися двома натуралізованим китаянкам, що становлять Нідерланди і Польщу – Лі Цзе і Чи Цянь – 1:4.

Читайте також:Категория: Летние виды спорта